Tamron winter promotie
Vanaf 1 november t/m 31 december gaat er voor het merk Tamron een speciale promotie van start met daarin vier populaire objectieven, met vattingen voor Sony FE, Nikon Z en Fuji X. De deelnemende producten:
- 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2, voor Sony FE en Nikon Z, met €150 korting.
De aanbiedingsprijs wordt: €749.
- 18-300mm F/3.5-6.3 Di III-A VC VXD, voor Sony FE en Fuji X, met €100 korting.
De aanbiedingsprijs wordt: €529.
- 70-180mm f/2.8 DI III VC VXD G2, voor Sony FE, met €150 korting.
De aanbiedingsprijs wordt: €1149.
- 17-70mm f/2.8 DI III-A VC RXD, voor Sony FE en Fuji X, met €80 korting.
De aanbiedingsprijs wordt: €619.
Tamron 28-75mm f/2.8 DI III VXD G2 Sony FE Spectaculaire optische prestaties voor inspirerende creativiteit.
Het 28-75mm F/2.8 Di III VXD G2 (model A063) is een lichtsterk standaardzoomobjectief voor full-frame-systeemcamera’s van Sony en de opvolger van de populaire 28-75mm F/2.8 Di III RXD (model A036). Een hoge resolutie en een uitstekende beeldkwaliteit behoren tot de belangrijkste vernieuwingen. Het nieuwe objectief beschikt over een geheel nieuw optisch systeem, maar het is net zo compact gebleven als zijn voorganger. Om afbeeldingsfouten te minimaliseren is de optische opbouw samengesteld uit LD-lenselementen (low dispersion) en GM-lenselementen (glas molded aspherical). De resolutie is bij alle brandpuntsafstanden en over het volledige beeldvlak zeer hoog. Bij volledig geopend diafragma is een zeer mooi bokeh-effect zichtbaar. Met deze en vele andere vernieuwingen is de 28-75mm F/2.8 G2 de eerste keuze voor iedereen die alles uit zijn of haar creativiteit wil halen.
Tamron 17-70mm F/2.8 Di III-A VC RXD, geavanceerd zoomobjectief met universeel brandpuntsbereik.
De 17-70mm F/2.8 Di III-A2 VC RXD (model B070) is een lichtsterk standaard zoomobjectief voor APS-C mirrorless camera’s van Sony en Fujifilm. Bij de ontwikkeling stond de balans tussen een groot zoombereik en een hoge beeldkwaliteit voorop. Voor APS-C-camera’s is dit wereldwijd het eerste verwisselbare objectief met 4,1x zoom en lichtsterkte F/2.8 met een brandpuntsafstand van 17-70mm (25,5-105mm omgerekend naar Full-Frame). De 17-70mm is voorzien van de door Tamron ontwikkelde VC-beeldstabilisatie. Dankzij een korte instelafstand van 19 cm bij groothoek en 39 cm bij tele kunnen indrukwekkende macro-opnamen met een onscherpe achtergrond gemaakt worden. Portret , landschap of snapshot – dit objectief is ideaal om de mooiste momenten in het leven in indrukwekkend detailrijke foto’s vast te leggen.
Tamron 70-180mm F/2.8 Di III VC VXD G2. De kleinste en lichtste telezoom met F2.8 diafragma
De 70-180mm F/2.8 Di III VC VXD G2 (model A065) vertegenwoordigt de tweede generatie, oftewel “G2”, en is de opvolger van het veelgeprezen A056-model. Dit nieuwe objectief behoudt zijn indrukwekkende F2.8 diafragma en 180mm telebereik, terwijl het ‘s werelds kleinste en lichtste in zijn klasse is. Het optische ontwerp is volledig herzien om de mobiliteit naar een nieuw niveau te tillen. Door zorgvuldig geselecteerd speciaal glas, waaronder XLD en LD-lenselementen, te combineren, levert dit objectief compromisloze optische prestaties over het gehele zoombereik. Met de 70-180mm F2.8 G2 heeft TAMRON zowel beeldkwaliteit als miniaturisatie tot het uiterste gedreven, wat resulteert in een verbeterde ervaring bij het vastleggen van de wereld om je heen.
Tamron 18-300mm F/3.5-6.3 Di III-A VC VXD. Met slechts één objectief van groothoek tot en met ultra-tele.
De 18-300mm F/3.5-6.3 Di III-A VC VXD biedt met 27 mm t/m 450 mm (in vergelijk met Full-Frame) een groot brandpuntsbereik. Het is wereldwijd het eerste zoomobjectief met 16,6-voudige vergroting voor APS-C-mirrorless camera’s van Sony en Fujifilm. Het biedt alle voordelen van een all-in-one zoomobjectief dat voor talloze fotografische toepassingen geschikt is. Het nauwkeurig uitgebalanceerde optische systeem is opgebouwd uit meerdere speciale lensdelen, waardoor een 16,6-voudige vergroting met de hoogste beeldkwaliteit mogelijk is. De resolutie blijft over het volledige brandpuntsafstand van het optische centrum tot en met de beeldrand even hoog. Net als bij andere Tamron objectieven voor mirrorless camera’s is de filtermaat 67 mm.


